PUBLIKON MOMENTET INTIME ME TË DASHURIN/ Dua Lipa shfaqet me bikini dhe pa “make up” (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKON MOMENTET INTIME ME TË DASHURIN/ Dua Lipa shfaqet me bikini dhe pa “make up” (FOTO)

PUBLIKON MOMENTET INTIME ME TË DASHURIN/ Dua Lipa shfaqet me bikini dhe pa “make up” (FOTO)

Dua Lipa nuk ndalet së shijuari pushime romantike me të dashurin. Ajo është një ndër femrat më të përfolur duke u cilësuar dhe si femra më me stil në revistat e huaja.

Së fundmi këngëtarja ka vendosur të ndajë me ne disa foto duke marrë rreze dielli krah të dashurit ,ajo shihet pa make up dhe tepër seksi me një palë bikini vishnje.

Koha e duhur për versionin tonë të Ha, Lutu, Dashuro”  shkruan këngëtarja në fotot e publikuara