’’KUR QENKA KAQ E THJESHTË PSE TË DEL B*THA VENDIT TY’’/ Fansja irriton keq Aulonën (FOTO) – AlpeGossip
’’KUR QENKA KAQ E THJESHTË PSE TË DEL B*THA VENDIT TY’’/ Fansja irriton keq Aulonën (FOTO)

’’KUR QENKA KAQ E THJESHTË PSE TË DEL B*THA VENDIT TY’’/ Fansja irriton keq Aulonën (FOTO)

Aulona Musta edhe pse tashmë është nënë e një vogëlusheje gëzon disa linja trupore që shumë femra me siguri që i kanë zili.

“Sekreti”, me aq sa na ka treguar vetë moderatorja, është palestra dhe me videot dhe fotot e postuara në Instagram ka treguar nga momentet plot energjike gjatë stërvitjes në palestër.

Teksa ka postuar së fundmi në foto në Instagram, një komentuese i shkruan: “Kur qenka kaq e thjeshtë pse të del bytha vendi ty në palestër apo kështu ta do reklama”, koment ky që mesa duket e ka irrituar moderatoren.

“Hapi sytë dhe lexo çfarë kam shkruar! Dhe nëse nuk e ke kuptuar une nuk shkoj në palestër që të dobësohem, por që të vë masë muskulore, që besoj e di që ka nuk integrator që ta mundëson…”, shkruan Aulona Musta në përgjigjen e saj.