SI RRALLËHERË/ Arbenita ka një dedikim super të veçantë për Feron (FOTO) – AlpeGossip
SI RRALLËHERË/ Arbenita ka një dedikim super të veçantë për Feron (FOTO)

SI RRALLËHERË/ Arbenita ka një dedikim super të veçantë për Feron (FOTO)

Reperi i njohur Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë bërë së fundmi kryefjala e mediave për shkak të lidhjes së re të dashurisë që ka nisur mes tyre. Ata nuk kanë ngurruar ta shprehin pëlqimin dhe ndjenjën për njëri-tjetrin edhe në rrjete sociale.

Së fundmi, modelja ka tërhequr vëmendjen me një postim të veçantë në Instastory, ku ka publikuar një femër dhe një mashkull të cilët gdhendin njëri-tjetrin.

Arbenita ka etiketuar Feron në postim, duke lënë të kuptohet se edhe marrëdhënia e tyre është e tillë, pasi modelja dhe reperi po ndërtojnë e formësojnë njëri-tjetrin në jetë.