NE PO FILLOJMË TË GËRMOJMË TE ARKIVAT/ Aktorja shqiptare nis sfidën e “20 viteve në Instagram”(FOTO) – AlpeGossip
NE PO FILLOJMË TË GËRMOJMË TE ARKIVAT/ Aktorja shqiptare nis sfidën e “20 viteve në Instagram”(FOTO)

NE PO FILLOJMË TË GËRMOJMË TE ARKIVAT/ Aktorja shqiptare nis sfidën e “20 viteve në Instagram”(FOTO)

Kanë kaluar 20 vite dhe ajo ka ndryshuar shumë, ashtu si ne të gjithë në një periudhë kaq të gjatë. Por ndoshta po të dalloni tiparet do të dalloni një hije të aktores nga Kosova, Arta Nitaj.

Ajo postoi këtë imazh në Insta Story duke u kthyer pas në fëmijërinë e saj, ndërsa shfaqet shumë e qeshur dhe e lumtur.

Aktorja e serialit “O sa mirë” ka nisur një sfidë të re me krahasim të fotove jo për 10, por për 20 vite dhe ndoshta duhet të nisim të gërmojmë te arkivat tona të fotove.

Arta Nitaj u përfol në 2017-n për lidhjen me këngëtarin Bruno, romancë e cila zgjati shumë pak, ndërsa aktorja u bë edhe pjesë e klipit të tij “A më do”.