Fansat e ngacmojnë për Elvanën, Dafina Zeqiri nuk i kursen fyerjet ndaj saj: Unë i them shkoni q****… (FOTO) – AlpeGossip
Fansat e ngacmojnë për Elvanën, Dafina Zeqiri nuk i kursen fyerjet ndaj saj: Unë i them shkoni q****… (FOTO)

Fansat e ngacmojnë për Elvanën, Dafina Zeqiri nuk i kursen fyerjet ndaj saj: Unë i them shkoni q****… (FOTO)

Dafina Zeqiri dhe Elvana nuk janë folur ndonjëherë për ndonjë shoqëri. Ndërsa për rivalitet, po. Të dyja këngëtaret publikuan dje, thuajse në të njëjtën orë, klipet e reja. Elvana me ‘Mike’ erdhi në bashkëpunim me Ledrin dhe John Shahun ndërsa Dafina solli këngën me titull ‘Fuego’. Madje kanë qenë vetë ndjekësit që kanë vënë re rivalitetin mes vajzave. Njëra prej tyre ngacmon Dafinën duke i thënë se një nga faqet online shkruan vetëm për Elvanën. Aty Duffye nuk i ka kursyer ofendimet pasi ia ka kthyer thjesht me fjalët: I say f***k em’.