BËN HUMOR ME RRITJEN E ÇMIMEVE/ Olta Gixhari pendohet dhe fshin postimin. Ja çfarë thoshte – AlpeGossip
BËN HUMOR ME RRITJEN E ÇMIMEVE/ Olta Gixhari pendohet dhe fshin postimin. Ja çfarë thoshte

BËN HUMOR ME RRITJEN E ÇMIMEVE/ Olta Gixhari pendohet dhe fshin postimin. Ja çfarë thoshte

Olta Gixhari ka reaguar në mënyrën e saj lidhur me rritjen e çmimeve të karburantit. Aktorja, e cila prej vitesh jeton në Spanjë, së bashku me bashkëshortin e saj ka ironizuar krizën me një foto të sajën me trëndafil në dorë. Por duket se më pas ajo është penduar dhe e ka fshirë postimin.

“Ka shkuar çmimi i fotos kacafiu, duhet karburant të shkosh në lokal, një gotë verë kushton më shumë se është rritur çmimi i energjisë, rubinetin e gazit po na e mbyll rusi, kështu që po rrimë jashtë më mirë se bohet bukur, pra një kalvar harxhimesh një për foto”, ka shkruar aktorja krah fotos me trëndafil, që shumë shpejt u zhduk nga profile i saj.