U KAPËN DUKE U PUTHUR NË PISHINË/ Vjen “EPIK” reagimi i Romeos (FOTO) – AlpeGossip
U KAPËN DUKE U PUTHUR NË PISHINË/ Vjen “EPIK” reagimi i Romeos (FOTO)

U KAPËN DUKE U PUTHUR NË PISHINË/ Vjen “EPIK” reagimi i Romeos (FOTO)

Ditën e djeshme në të gjitha mediat bëri bujë një video ku këngëtarja e njohur Jonida Maliqi dhe aktori i ‘Al Pazar’ Romeo Veshaj shiheshin duke u përqafuar dhe duke kaluar momente romantike në një pishinë.

Prej koshësh mes tyre është aluduar për një lidhje, mirëpo dyshja ka vendosur që mos të flas dhe e pyetur nga media të ndryshme kanë preferuar mos të japin detaje për jetën e tyre private.

 

Mirëpo, ndërkohë që ditën e djeshme rrjeti po ziente nga video e publikuar, siç duket Romeos nuk ja ndjen aspak. Vëllai i tij Donaldi ka publikuar një video të cilën Romeo e ka ripostuar, ku aktori shihet në ambientet e Tring. Romeo nis të këndojë këngën ‘I see you again’, duke treguar kështu se nuk i interesojnë lajmet që po qarkullojnë.