Zhduket Oriola Marashi…Çfarë po ndodh me jetën e modeles sexy – AlpeGossip
Zhduket Oriola Marashi…Çfarë po ndodh me jetën e modeles sexy

Zhduket Oriola Marashi…Çfarë po ndodh me jetën e modeles sexy

Oriola Marashi është një nga modelet më sexy dhe më aktive në median rozë.
Postimet e saj asnjëherë nuk mbeten jashtë vëmendjes dhe pa u komentuar. Nëse ka ditë që ajo preferon të qëndrojë larg rrjetit kjo duket e çuditshme.

Aktualisht Oriola gjendet në Londër dhe këtë e ka treguar në postimin e saj më të fundit.

“Jeta është më e vështirë kur je njësh” ka shkruar ajo në postimin e saj.