RRËZËLLITËSE SI GJITHMONË/ Eva Murati shfaqet superseksi në pishinë (FOTO) – AlpeGossip
RRËZËLLITËSE SI GJITHMONË/ Eva Murati shfaqet superseksi në pishinë (FOTO)

RRËZËLLITËSE SI GJITHMONË/ Eva Murati shfaqet superseksi në pishinë (FOTO)

Ajo është një nga moderatoret dhe modelet më të dashura të momentit.

Gjatë ditës së sotme bukuroshja Eva Murati ka publikuar në rrjete sociale disa foto bardh e zi ku shfaqet në pishinë më seksi dhe provokuese se asnjëherë.

Eva ka pozuar me bikini ku ka ekspozuar format e saj trupore të kuruara.