XHAKETAT XHINS “MUST HAVE” I PRANVERËS/ Vip-et tona sapo na treguan modelet dhe ngjyrat që janë “trend” – AlpeGossip
XHAKETAT XHINS “MUST HAVE” I PRANVERËS/ Vip-et tona sapo na treguan modelet dhe ngjyrat që janë “trend”

XHAKETAT XHINS “MUST HAVE” I PRANVERËS/ Vip-et tona sapo na treguan modelet dhe ngjyrat që janë “trend”

Në javët e modës  u rkithyen sërish trend xhaketat xhinset të cilat duket se nuk do ikin kurrë nga moda.

Asnjëherë nuk mund të gabosh nëse zgjedh një xhaketë xhins. Të paktën këtë kemi kuptuar nga fotot e vajzave të njohura të ekranit.

Dimër  dhe  verë nuk ka rëndësi nëse zgjedh kombinimin e duhur një xhaketë xhins i jep gjithë sharmin që i duhet një veshjeje, dhe ju tregon fashion dhe stil.

Nëse doni të dukeni e thjeshtë, klas, ose trendy,  ju mjfaton vetëm një  xhaketë xhins. Modelet dhe ngjyrat janë të ndryshme, po ashtu edhe kombinimet.

Ju njohim me  disa nga sugjerimet e Vipe-ve shqiptare dhe ju themi se është një must për sezonin e pranverës.

Prandaj në sulm vajza!

AlpeNews.al