“SHIKO REAGIMET”/ Donaldi këshillon Monikën për Einxhel: Bëje ti hapin e parë… – AlpeGossip
“SHIKO REAGIMET”/ Donaldi këshillon Monikën për Einxhel: Bëje ti hapin e parë…

“SHIKO REAGIMET”/ Donaldi këshillon Monikën për Einxhel: Bëje ti hapin e parë…

Debati mes Monikës dhe Einxhel vazhdon të diskutohet edhe me banorët e tjerë.

Donaldi i thot Monikës të bëj hapin e parë që dyshja të sheshojë keqkuptimet mes njëra-tjetrës.

“Për mendimin tim bëje ti hapin e parë edhe shiko si do të reagojë ajo,në bazë të reagimeve ti shiko nëse ke pasur të drejtë apo jo në lidhje me atë vazjë.Po ta them për mirë këtë gjë”,-i tha ai Monikës.

“Unë dukem sikur çfarë i kam bërë asaj goce por faktikisht nuk i kam bërë asgjë.Realisht nuk e kam kuptuar se çfarë pati ajo me mua.Ajo abuzoj shumë keq edhe në Prime që e hapi sërish atë temë,”-tha Monika e shqetësuar.