NËSE NUK DO ISHIN PJESË E EKRANIT/ Ja çfarë profesioni do të zgjidhnin Vip-at: Nga Fevziu… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NËSE NUK DO ISHIN PJESË E EKRANIT/ Ja çfarë profesioni do të zgjidhnin Vip-at: Nga Fevziu… (FOTO+VIDEO)

NËSE NUK DO ISHIN PJESË E EKRANIT/ Ja çfarë profesioni do të zgjidhnin Vip-at: Nga Fevziu… (FOTO+VIDEO)

Shumë prej vipa-ve kanë treguar se jo gjithmonë e kanë menduar famën disa prej tyre janë bërë rastësisht gazetar, këngëtar.

Dhe një prej pyetjeve e cila tregon më shumë interes për publikun është nëse personazhet e njohura nuk do ishin pjesë ekrani, çfarë profesioni do të zgjidhnin dhe ne do t’iu heqim kuriozitetin.

AlpeNews.al iu njeh me disa prej vipa-ve të cilët kanë treguar prfesionin që do kishin dëshirë të bënin nëse nuk do ishin pjesë të televizionit.

Bebe Rexha

“Nëse nuk do të bëhesha këngëtare  do të bëhesha me siguri kuzhiniere. Më pëlqen shumë ushqimi dhe do të doja të gatuaja. Me siguri do të hapja një restorant timin” Kjo ka qenë deklarata e Bebe Rexhës në një video live në rrjetet sociale.

Answering your #DearBebe questions about relationships, life, school and whatever… #igotyou

Gepostet von Bebe Rexha am Montag, 6. Februar 2017

Blendi Fevziu

Gazetari i njohur dallohet për udhëtimet e shpeshta që bën në botë,të cilaat nuk nguron ti ndaj edhe me ndjekësit në rrjetin e tij social Instagram. Gjatë një dalje televizive ai ka treguar se nëse nuk do ishte bërë gazetar me siguri do ishte agjent udhëtimesh.

Ilva Tare

Gazetarja e njohur Ilva Tare është bërë pjesë e lojës virale “pyetje dhe përgjigje” në rrjetin social Instagram. Dhe një fanse e ka pyetur se çfarë so të bënte tjetër nëse nuk do të ishte gazetare.

“Violiniste”: ka qenë përgjigja e Ilvës .

 Tayna

Tayna është personazhi më i përfolur në mediat rozë. Reperja nëpëmjet lojës “pyetje dhe përgjigje” na ka zbuluar një detaj interesant.

Duke treguar se nëse nuk do të ishte këngëtare me siguri do të ishte psikologe.

/AlpeNews.al