THA SE ËSHTË NË NJË MARRËDHËNIE ME KRISTIN/ Dea sqaron deklaratën e saj: Ndjesë se nuk… – AlpeGossip
THA SE ËSHTË NË NJË MARRËDHËNIE ME KRISTIN/ Dea sqaron deklaratën e saj: Ndjesë se nuk…

THA SE ËSHTË NË NJË MARRËDHËNIE ME KRISTIN/ Dea sqaron deklaratën e saj: Ndjesë se nuk…

Ky edicion i “Big Brother VIP 2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhduar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Dea Mishel dhe Krist Aliaj janë përfolur shumë pas daljes nga shtëpia më e famshme se mes tyre mund të kishte diçka më shumë se shoqëri, pasi janë takuar shpesh dhe kanë kaluar kohë me njëri-tjetrin.

Ditën e djeshme, Dea i ka habitur të gjithë me një postim në “Instastory”, ku shfaqet duke përqafuar Kristin dhe ka shkruar:

“Na zbuluat! … E pranoj! Jam në një marrëdhënie me Kristin…”.

Por duket se kjo ka qenë thjesht një shaka nga ana e saj, pasi pak më vonë ka postuar diçka tjetër, ku sqaron se është në një ‘marrëdhënie pune’.

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea