NGA NISHANET TEK ZOGU/ Komentet pikante tek fotot e vip-ave: Ça ke që sheh… – AlpeGossip
NGA NISHANET TEK ZOGU/ Komentet pikante tek fotot e vip-ave: Ça ke që sheh…

NGA NISHANET TEK ZOGU/ Komentet pikante tek fotot e vip-ave: Ça ke që sheh…

Instagrami është rrjeti që i ka lidhur më shumë marrëdhënien e vip-ave me fansat e tyre. Ndjekësit jo vetëm që shohin çdo ditë aktivitetet e personazheve të njohur  por shpesh ata japin edhe kritika,mendime ose u shprehin dashurinë.

Mirëpo nëse keni parë vetëm ofendime dhe fjalë të çmbla ndoshta nuke  keni kuptiar se fansat janë më të vëmendshëm në detajet për persoat që adhurojnë.

Ndoshta ne nuk na kishte vajtur mendja kurrë për ti kuptuar këto detaje nëse nuk do lexonim komentet e fansave.

Shihni komentet më pikante të ditës dhe detajet që ju kanë shpëtuar të femrave më seksi të showbizit.

Kiara Tito

Beatrix Ramosaj

Lori Hoxha

Kesisi Medini

AlpeNews.al