VEÇ BORËS E DONALDIT/ Semi zbulon çiftin tjetër që ka bashkuar në showbiz – AlpeGossip
VEÇ BORËS E DONALDIT/ Semi zbulon çiftin tjetër që ka bashkuar në showbiz

VEÇ BORËS E DONALDIT/ Semi zbulon çiftin tjetër që ka bashkuar në showbiz

Semi Jaupaj e ftuar në emisionin “Zemër Luana” ka treguar se veç Borës e Donaldit ka bashkuar edhe një çift tjetër. Semi ka zbuluar se Bes Kallaku e ka pyetur për partneren e tij Xhensilën se çfarë vajze është.

Më tej, ka bërë edhe një batutë duke thënë: “Unë bashkoj çifte, jam bërë kupid”.

Veç Borës e Donaldit, Semi zbulon çiftin tjetër që

Rikujtojmë se kohë më parë Semi është shprehur se ka qenë pikërisht ajo që ka ndihmuar në ribashkimin e Borës dhe Donaldit. E mesa duket tani më u bënë dy çifte në showbiz të cilët janë bashkë edhe me ndihmën e Semit.