KËNGA E DONALDIT PËR BORËN? Flet Kledi: Ai çfarë s’ka kaluar… – AlpeGossip
KËNGA E DONALDIT PËR BORËN? Flet Kledi: Ai çfarë s’ka kaluar…

KËNGA E DONALDIT PËR BORËN? Flet Kledi: Ai çfarë s’ka kaluar…

Kledi Hysa ka dhënë së fundmi një intervistë ku ka folur për raportin miqësor me aktorin Donald Veshaj. Ai ka treguar se janë takuar pas daljes nga “Big Brother VIP” dhe se Donaldi akoma nuk është qetësuar.

Kledi është pyetur rreth këngës së re të Donaldit, nëse mendon se është dedikim për ish të dashurën e tij, Bora Zemanin, siç ka lënë të kuptohet.

“Unë dua vetëm që ai djale, qoftë Triksa, qoftë Bora, dua vetëm që ai të jetë i lumtur. Për sa i përket këngës nuk mund të jap asnjë koment, do ta tregojë koha. Besoj se edhe ai është akoma konfuz sidomos pas dalje. Ai çfarë s’ka kaluar në atë shtëpi nga ana emocionale”, është shprehur Kledi.