Këngëtarja e njohur shqiptare nuk di anglisht? Shkruan fjalën gabim dhe nuk e ndryshon (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja e njohur shqiptare nuk di anglisht? Shkruan fjalën gabim dhe nuk e ndryshon (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare nuk di anglisht? Shkruan fjalën gabim dhe nuk e ndryshon (FOTO)

Zakonisht këngëtaret shqiptare deklarojnë se dinë më shumë se një gjuhë të huaj.

Por janë disa detaje që iu vërtetojnë të kundërtën. Diçka e tillë sapo ndodhi me Samantën e cila mbrëmjen e kaluar publikoi një foto nga palestra, në Instastorien e saj, mbi të cilën mendoi se shkruajti ‘E martë’ në gjuhën angleze. Jo vetëm që është shkruar gabim, por Samanta as nuk ka denjuar ta ndryshojë.