S’ka më hatërmbetje mes Fifit dhe Çiljetës! Rikthehet në YouTube "Big Booty" (VIDEO) - AlpeGossip
S’ka më hatërmbetje mes Fifit dhe Çiljetës! Rikthehet në YouTube “Big Booty” (VIDEO)

S’ka më hatërmbetje mes Fifit dhe Çiljetës! Rikthehet në YouTube “Big Booty” (VIDEO)

Besojmë e mbani mend bashkëpunimin e dikurshëm mes Çiljetës, Fifit dhe Lil Kolit , ‘Big Booty’. Por përpos suksesit të këngës, duket se miqësia mes Fifit dhe Çiljetës u zbeh. Shkak ishin pikët e pakta që reperja i dha këngëtares në Kënga Magjike. Gjithahstu, pas kësaj as këngën ‘Big Booty’ nuk po e shihnim më në YouTUbe.

Nuk e dimë nëse zhdukja e saj ishtë piëkrisht marrëdhënia e dy vajzave, megjithatë kënga u rikthye sërish. Lajmin e bëri vetë të ditur Fifi me një postim në rrjetet e saj sociale. Ajo etiketoi në postim gjithashtu edh Çiljetën dhe Lil Kolin. Kjo tregon se nuk ka më hatërmbetje mes vajzave.