SIÇ NUK E KENI PARË ASNJËHERË!/ Samanta Karavella publikon foton që do t'ju lërë pa fjalë - AlpeGossip
SIÇ NUK E KENI PARË ASNJËHERË!/ Samanta Karavella publikon foton që do t’ju lërë pa fjalë

SIÇ NUK E KENI PARË ASNJËHERË!/ Samanta Karavella publikon foton që do t’ju lërë pa fjalë

Samanta Karavella është njëra ndër artistet më të pëlqyera shqiptare.
Ajo shquhet për pozitivitetin që e përcjell tek publiku dhe ka arritur të fitojë zemrën e shumë njerëzve që tashmë e ndjekin vazhdimisht.

Karavella shquhet edhe për fizikun e mrekullueshëm, forma trupore këto për tu pasur zili nga artistet e tjera. Këtë herë ajo nuk ka hezituar të ndajë me ndjekësit një pozë seksi teksa është veshur shumëngjyrëshe.

Kjo foto e saj është pëlqyer dhe komentuar nga ndjekësit e shumtë, e cila ka pranuar komente mjaft pozitive.

Samanta ka qenë aktive edhe me projekte këtë verë e cila solli dy këngë të reja, “Kush jam” dhe “E jotja”.

View this post on Instagram

In this gorgeous @fashionnova jumpsuit 🌈

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on