ASKUSH NUK E DINTE/ Zbulohet çfarë e lidh Bleonën me kryeministrin Haradinaj – AlpeGossip
ASKUSH NUK E DINTE/ Zbulohet çfarë e lidh Bleonën me kryeministrin Haradinaj

ASKUSH NUK E DINTE/ Zbulohet çfarë e lidh Bleonën me kryeministrin Haradinaj

Në “Piter Pan”, ishin të ftuar sot kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bleona Qereti. Dyshja u takuan në ambientet e TV Klan e madje bën një foto duke bashkuar duart në formë shqiponje.

Por deri më sot nuk dihej që Bleona dhe Haradinaj njihen nga një person i përbashkët. Bëhet fjalë për bashkëshorten e kryeministrit, Anita Haradinaj e cila është gjithashtu mikesha e Bleonës.

Këtë e ka zbuluar vetë Anita me postimin e fundit në Instastory ku shfaqet me Bleonën dhe shkruan se ka takuar shoqen e shkollës.Anita e ka mbaruar shkollën në Shqipëri.