SEKSI DHE TËRHEQSE/ Do ta harroni Shkendije Mujajn, kur ta shihni motrën e saj (FOTO) - AlpeGossip
SEKSI DHE TËRHEQSE/ Do ta harroni Shkendije Mujajn, kur ta shihni motrën e saj (FOTO)

SEKSI DHE TËRHEQSE/ Do ta harroni Shkendije Mujajn, kur ta shihni motrën e saj (FOTO)

Këngëtarja Shkëndije Mujaj para pak minutash ka bër publike një foto të re në rrjetin social Instagram.
Ajo në këtë foto shihet së bashku me motrën e saj Krenare Mujaj.

Të dy motrat ngjajnë shumë mes vete dhe pa dyshim se motra e Shkëndijes duket shumë e bukur.

Me këtë foto që Shkëndija ka publikuar shfrytëzon rastin ti njoh fansat e saj me motrën por edhe të i uroj asaj ditëlindjen.