Trendi më i ri duket se e ka kapur dhe Blendi Fevziun! Shikoni çfarë bëjnë ai dhe vajza e vogël (FOTO) – AlpeGossip
Trendi më i ri duket se e ka kapur dhe Blendi Fevziun! Shikoni çfarë bëjnë ai dhe vajza e vogël (FOTO)

Trendi më i ri duket se e ka kapur dhe Blendi Fevziun! Shikoni çfarë bëjnë ai dhe vajza e vogël (FOTO)

Trendi më i ri i kohëve të fundit është të veshurit njësoj me një person të dashur. Ky trend i përfshin të gjithë, por ato që e preferojnë më shumë janë mamatë që e dashurojnë të vishen njësoj me vajzat e tyre.

Por gazetari Blendi Fevziu ka bërë atë që quhet ndryshe ‘matchy-matchy’ me vogëlushen e tij Alis. Ai ka postuar një foto në Instagram ku babë e bijë janë veshur njësoj, të dy me bluzë rozë. E nuk kishte si të mungonte një foto e tyre dorë për dore.