7 modele të reja të çizmeve për pranverë (FOTO) – AlpeGossip
7 modele të reja të çizmeve për pranverë (FOTO)

7 modele të reja të çizmeve për pranverë (FOTO)

Çizmet mund të vishen gjatë gjithë vitit. Vetëm se gjithnjë ndryshon modeli i tyre dhe materiali.

Kështu shkruan revista e modës Elle, e cila ka përpiluar një listë të 7 modeleve të çizmeve për stinën e pranverës.

Në artikull thuhet se tendenca për këto modele është shumë e madhe dhe se ato mund të gjenden të blihen edhe online.