E pabesushme/ Ija e Bes Kallakut takohet me Donald Trump (FOTO) – AlpeGossip
E pabesushme/ Ija e Bes Kallakut takohet me Donald Trump (FOTO)

E pabesushme/ Ija e Bes Kallakut takohet me Donald Trump (FOTO)

Ai e ka kthyer në personazh Ijen e tij, që në fakt është gjyshja dhe që nipi i famshëm e ka bërë edhe atë po aq të njohur.

Së fundmi Ija ka edhe Instagram ku duket se fansat i shtohen çdo ditë.

Por fama e saj ka bërë që ajo të takohet me Donald Trump dhe këtë e ka bërë t ditur Besi në Instagramin e tij.

Në fakt kjo është e gjitha një shaka e Besit pasi fotoja e Ijes që duket si një zonjë e vërtëetë është një punim me photoshop