ISAAC FLLIQ DUAN NË MET GALA/ Modeli kapet duke parë këngëtaren e njohur (FOTO) – AlpeGossip
ISAAC FLLIQ DUAN NË MET GALA/ Modeli kapet duke parë këngëtaren e njohur (FOTO)

ISAAC FLLIQ DUAN NË MET GALA/ Modeli kapet duke parë këngëtaren e njohur (FOTO)

Sytë e të gjithëve mbrëmjen e djeshme kanë qenë në eventin e rëndësishëm ‘Mat Gala’ që u zhvillua në Muzeun Metropolitan në New York.Të gjithë personazhet e famshëm morën pjesë dhe veshjet e tyre tërhoqën vëmendjen e të gjithëve.

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, për herë të parë mori pjesë në Met Gala ku shkëlqeu me veshjen e dizenjuar nga Versace. Ajo parakaloi në tapetin e kuq e shoqëruar nga i dashuri i saj Isaac Carew i cili në një moment e ka harruar Duan dhe është fokusuar tek këngëtarja Jennifer Lopez.

Në disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale shihet se Isaac ka qenë duke qëndruar mbrapa Jennifer Lopez dhe është hutuar teksa po shikonte të pas.met e këngëtares së famshme. Nuk e dimë se si do reagojë Dua pas kësaj fotoje, por fansat janë shkrirë së qeshuri nga reagimi i tij.