ASKUSH SE KISHTE KUPTUAR DERI MË TANI/ Moderatorja e njohur shqiptare në fund të shtatzënisë – AlpeGossip
ASKUSH SE KISHTE KUPTUAR DERI MË TANI/ Moderatorja e njohur shqiptare në fund të shtatzënisë

ASKUSH SE KISHTE KUPTUAR DERI MË TANI/ Moderatorja e njohur shqiptare në fund të shtatzënisë

Të gjithë e mbani mend teksa ajo prezantonte emisionin e pasdites në “Top Channel” ose si spikere lajmesh.

E kemi fjalën për gazetaren e njohur Liria Burgija e cila tanimë është në tre-mujorin e fundit të shtatzënisë së saj.

Ndonëse Liria është rikthyer si spikere lajmesh në kanalin e “Vizion Plus”, askush nuk e kishte kuptuar më parë që ajo është në pritje të një fëmije.

Lira dhe partneri i saj Ertjani, me profesion ekonomist pritet që të bëhen prindër për herë të parë këtë verë.