LË NAM/ Kristen Stewart e lodhur në Kanë, heq takat dhe ecën zbathur në… (FOTO) – AlpeGossip
LË NAM/ Kristen Stewart e lodhur në Kanë, heq takat dhe ecën zbathur në… (FOTO)

LË NAM/ Kristen Stewart e lodhur në Kanë, heq takat dhe ecën zbathur në… (FOTO)

Aktorja e famshme Kristen Stewart është shfaqur shumë e lodhur në tapetin e kuq të Kanës.

Stewart erdhi në festivalin e filmit për premierën e BlacKkKlansman, por nga orari i saj i tejzgjatur po i fihej gjumë.

Por jo vetëm, tepër e lodhur Kristen nuk mund të qëndronte më mbi taka.

Ndaj ajo ‘theu’ një rregull të pashkruar të Kanës duke hequr takat dhe eci të tapetin e kuq e zbathur.

28-vjeçarja vendosi që ti bënte gjërat siç dinte vetë dhe si të ndjehej më komforte me veten.

Aktorja mbante veshur një fustan të shkurtër metalik dhe transparent.