1 vit pas sherrit të bujshëm me Noizyn, Enca i hedh benzinë zjarrit me këto fjalë - AlpeGossip
1 vit pas sherrit të bujshëm me Noizyn, Enca i hedh benzinë zjarrit me këto fjalë

1 vit pas sherrit të bujshëm me Noizyn, Enca i hedh benzinë zjarrit me këto fjalë

Enca dhe Noizy padyshim janë dy nga këngëtarët më të pëlqyer të momentit, dhe numërojnë pafund ndjekës në ‘Instagram’.

Por, fundi i miqësisë dhe bashkëpunimit mes tyre, erdhi kur Enca deklaroi në media se për ato që kishte arritur deri më sot, nuk i njihte meritë askujt tjetër.

Kjo gjë u duk se nuk i pëlqeu aspak reperit Noizy, i cili e akuzoi publikisht në ‘Instagram’ si mosmirënjohëse dhe Enca u largua nga label-i ‘OTR’.

Por edhe kësaj here, këngëtarja e hitit më të ri “Dua”, ua bën me dije të gjithëve në ‘Instagram’ se është ‘SELFMADE’, ose ndryshe ‘E bërë vetë’, dhe kjo shprehje është titulli i albumit të saj të parë.

Enca postoi foton më poshtë me mbishkrim shprehjen e ‘famshme’.