MUNGOI NË “MET GALA 2019″/ Çfarë shkruan Khloe Kardashian për motrat e saj: Dukeshit të mrekullueshme (FOTO) – AlpeGossip
MUNGOI NË “MET GALA 2019″/ Çfarë shkruan Khloe Kardashian për motrat e saj: Dukeshit të mrekullueshme (FOTO)

MUNGOI NË “MET GALA 2019″/ Çfarë shkruan Khloe Kardashian për motrat e saj: Dukeshit të mrekullueshme (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua “Met Gala 2019” por jo e gjithë familja Kardashian ishte e pranishme këtë vit.

Teksa Kim Kardashian, Kanye West, Kris Jenner, dhe Kylie dhe Kendall Jenner ishin në New York dy motrat e tjera Kourtney dhe Khloe ishin larg prej vendit ku zhvillohej mbrëmja.

Por Khloe nuk mund të kalonte pa përmendur se sa bukur dukeshin motrat e saj në tapetin e kuq.

“Dua të postoj foto të motrave të mia por nuk mund të akuzohem sërish prandaj nuk po postoj. Por ju dukeshit të mrekulleshme. Kam disa motra që te trullosin me bukurinë e tyre. I kemi ngjarë mamit!, shkruante ajo pranë postimit.

/AlpeNews.al