Motra e Dua Lipës po bëhet “kopje” e këngëtares/ Ja çfarë bën ajo (FOTO) – AlpeGossip
Motra e Dua Lipës po bëhet “kopje” e këngëtares/ Ja çfarë bën ajo (FOTO)

Motra e Dua Lipës po bëhet “kopje” e këngëtares/ Ja çfarë bën ajo (FOTO)

Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të pëlqyera në botë.
E duke qenë se ajo ka bërë famë sigurisht edhe familjarët e saj zënë një vend të veçantë në mediat rozë.

Dua ka një motër më të vogël me emrin Rina, e kjo e fundit siç duket po shkon rrugëve të këngëtares sa i përket stilit, por edhe ngjashmërisë në dukje.
Rina ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet se sa shumë ngjan me Dua-n , madje vështirë se mund të dallohen.