Kylie Jenner bëhet “mamaja më seksi”/ Ja si duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Kylie Jenner bëhet “mamaja më seksi”/ Ja si duket ajo  (FOTO)

Kylie Jenner bëhet “mamaja më seksi”/ Ja si duket ajo (FOTO)

Kylie Jenner pas lindjes së fëmijës së saj të parë ka ndryshuar komplet pamjen e saj.

Herën e fundit është shfaqur komplet bionde dhe me make up të lehtë por shumë të bukur.

Një burim i People të hënën ka thënë se ajo dëshiron të jetë një nënë seksi.

“Ajo dëshiron të jetë një nënë e re dhe shumë seksi e të jetë e sigurt që një gjë e tillë do të ndodh” ka thënë burim.