Këtë mashkull Beatrix e quan ‘Princ’ dhe nuk është vëllai i saj [FOTO] – AlpeGossip
Këtë mashkull Beatrix e quan ‘Princ’ dhe nuk është vëllai i saj [FOTO]

Këtë mashkull Beatrix e quan ‘Princ’ dhe nuk është vëllai i saj [FOTO]

Nuk e dinim se mes tyre ekzistonte një shoqëri aq e ngushtë e aq më pak të shkëmbenin komente të tilla.

Në mesin e personazheve publikë që Beatrix njeh, është edhe menaxheri nga Kosova, Faton Shoshi. Kujtojmë që këngëtarja pak kohë më parë shihej shpesh në shoqërinë e menaxherit bashkë me modelen Vildane Zeneli. Ndërsa në foton e fundit, Trixa bën një koment në foton e tij, që tërheq vëmëndje. Një emoji me kokën e një princi. Ky është mashkulli i parë tek i cili shohim të bëjë një koment të tillë. /intv.al/