I HAPUR MË SHUMË SEÇ DUHET/ Ilda Bejleri “kritikohet” nga fansat për fustanin: Hiqi duart nga aty – AlpeGossip
I HAPUR MË SHUMË SEÇ DUHET/ Ilda Bejleri “kritikohet” nga fansat për fustanin: Hiqi duart nga aty

I HAPUR MË SHUMË SEÇ DUHET/ Ilda Bejleri “kritikohet” nga fansat për fustanin: Hiqi duart nga aty

Ilda Bejleri konsiderohet si një nga gazetaret më seksi dhe pëlqehet shumë nga publiku.

Përveç daljeve të saj publike, Ilda tërheq gjithnjë vëmendjen edhe me postimet në rrjete sociale.

Kështu së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram ku duket e veshur me një fustan rozë po pak i hapur tek pjesa intime e për të mos u dukur  keq Ilda ka vendosur duart duke u munduar për ta mbuluar por edhe duke provokuar njëkohësisht.

Por fansat e sidomos ata meshkuj e kanë vënë re menjëherë këtë dhe i kanë komentuar si më poshtë: