Alban Skënderaj zbulon detaje nga kënga më e re ‘Deja Vu’ – AlpeGossip
Alban Skënderaj zbulon detaje nga kënga më e re ‘Deja Vu’

Alban Skënderaj zbulon detaje nga kënga më e re ‘Deja Vu’

Këngëtari Alban Skënderaj ka njoftuar se ditën e nesërme do të publikohet kënga më e re në bashkëpunim me Young Zerkën.
‘Deja Vu’ do të dalë nesër për të gjtihë fansat dhe albani ka zbuluar copëza të klipit si dhe disa vargje të këngës.

Kjo ka qenë një nga periudhat më Intensive të Albanit. Pasi publikoi këngën ‘Ping- Pong’ më MC Kreshën si dhe bashkëpunimin surprizues më Noizyn ‘Drejt Suksesit’, Albani do të godasë sërish.