E PABESUESHME/ “New Rules” e Dua Lipës vazhdon të thyejë rekorde (FOTO) – AlpeGossip
E PABESUESHME/ “New Rules” e Dua Lipës vazhdon të thyejë rekorde (FOTO)

E PABESUESHME/ “New Rules” e Dua Lipës vazhdon të thyejë rekorde (FOTO)

Hiti i Dua Lipës ‘New Rules’ vazhdon të thyejë rekorde edhe një vit pas publikimit.

Kënga ka arritur 1.5 miliardë klikime në YouTube duke tejkaluar çdo parashikim.

Dhe ‘New Rules’ ka arritur suksesin e rradhës, duke tejkaluar 1 miliardë dëgjime në kanalin e madh të Spotify.

Dua Lipa është artistja e dytë femër që bën këtë arritje.