Moderatorja shqiptare tregon linjat e saj mjaft SEKSI/ Këtë herë ajo vjen me një… (FOTO) – AlpeGossip
Moderatorja shqiptare tregon linjat e saj mjaft SEKSI/ Këtë herë ajo vjen me një… (FOTO)

Moderatorja shqiptare tregon linjat e saj mjaft SEKSI/ Këtë herë ajo vjen me një… (FOTO)

Elita Rudi është një nga femrat më të komentuara të show biz-it shqiptar. Prezantuesja nga Gjakova shquhet për fytyrën e linjat trupore.

Ajo së fundmi nisi emisionin e saj më të ri, ndërsa ka treguar përmes një fotografie të postuar në llogarinë e saj Instagram se si do të duket në puntatën e ardhshme.

Me një fustan të shkurtër, ajo vë në pah këmbët e saj të mbushura dhe mjaftë atraktive.