Anglezi filmon dhelprën, por ajo i “vjedh” portofolin (VIDEO) – AlpeGossip
Anglezi filmon dhelprën, por ajo i “vjedh” portofolin (VIDEO)

Anglezi filmon dhelprën, por ajo i “vjedh” portofolin (VIDEO)

Dihet se dhelprat janë shumë dinake. Një djalë anglez e kuptoi këtë vetëm pasi e pa me sytë e tij zgjuarsinë e saj.

Teksa ecte në një rrugë të qytetit, i riu pa një dhelpër të egër. I habitur nga takimi i pazakontë, ai vendosi të filmojë skenën me telefonin e tij celular për ta ndarë atë në Snapchat.

Ajo çfare nuk mund ta imagjinonte ishte se kafsha, sapo iu afrua, kapi portofolin e tij dhe u largua me shpejtësi.

Djali menjëherë u vu në ndjekje të dhelprës, e cila megjithatë arriti t’i shpëtojë. Për fat të mirë, të nesërmen ai arriti të gjejë portofolin e tij pranë rrugë