MIRUPAFSHIM FLOKË/ Majlinda Zeka bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO) – AlpeGossip
MIRUPAFSHIM FLOKË/ Majlinda Zeka bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO)

MIRUPAFSHIM FLOKË/ Majlinda Zeka bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO)

Ish-partnerja e reperit Majk, Majlinda Zeka, me të cilin ka edhe një djalë, është kthyer në një ndër femrat më të ndjekura e të komentuara në rrjete sociale.

Shpesh në profilin e saj në Instagram, ajo publikon foto të ëmbla me të voglin Roan, i cili tashmë është dy vjeç.

Ditën e sotme, Majlinda ka treguar për të gjithë ndjekësit se ka bërë ndryshimin e madh në pamje. Ajo ka hequr dorë nga flokët e gjatë dhe ka treguar se i ka prerë deri mbi supe, si modeli më trendi i momentit, “Bob”.

“Mezi po pres që floku im natyral të dalë i gjithi.”- shkruan Majlinda krahas postimit, duke treguar se tashmë dëshiron një look sa më natyral.