“KUR BO DHE TI SI MAMI SEXY MOS NGELT…”/ Fansi sulmon ashpër Valbona Selimllarin (FOTO) – AlpeGossip
“KUR BO DHE TI SI MAMI SEXY MOS NGELT…”/ Fansi sulmon ashpër Valbona Selimllarin (FOTO)

“KUR BO DHE TI SI MAMI SEXY MOS NGELT…”/ Fansi sulmon ashpër Valbona Selimllarin (FOTO)

Valbona Selimllari është  një prej personazheve më të dashura të showbizz-it shqiptar . Me bukurinë natyrale dhe thjeshtësinë e saj mund të themi pa frikë se ka vjedhur zemrat e të gjithë publikut shqiptar dhe këtë e ka vërtetuar me daljet publike.

Mirëpo duket se  ka edhe nga ata ndjekës të cilët e kritikojnë publikisht .Ditën e  sotme Valbona ka publikuar një foto dhe një fans ka komentuar i irrituar.

“Kur bo dhe ti si  Mami sexy, mos ngelt mo mami pa  bo si ty”  dhe duket se ishte i vetmi që po e ironizonte Valbonën pasi nuk kanë munguar komentet pozitive.