“ÇA PO I BËN VETES?” Genta e Big Brother publikon videon live nga operacioni – AlpeGossip
“ÇA PO I BËN VETES?” Genta e Big Brother publikon videon live nga operacioni

“ÇA PO I BËN VETES?” Genta e Big Brother publikon videon live nga operacioni

Genta Gjalpi është ish banorja e Big Brother e cila pas daljes nga shtëpia përsëri gëzon një numër të madh ndjekësish.

Këtë e shohim edhe në Instagram ku numri i “followersave” është shumë madh.

Ajo gjithnjë i mban ata të “update-uar” përmes fotove e videove nga jeta e saj.

Së fundmi ajo ka treguar se është duke zhvilluar një operacion për heqjen e dhjamit në gushë e gjithashtu dhe fansat e saj janë të mendimit se duket paksa i frikshëm.

“Ça po i bën vetes?”, shkruan njëri prej tyre krahas videos.