NGA SANDALET E DERI TEK TAKAT/ Këpucët që na mahnitën dhe që ia vlen t’i veshim këtë verë – AlpeGossip
NGA SANDALET E DERI TEK TAKAT/ Këpucët që na mahnitën dhe që ia vlen t’i veshim këtë verë

NGA SANDALET E DERI TEK TAKAT/ Këpucët që na mahnitën dhe që ia vlen t’i veshim këtë verë

Nga sandalet e deri tek takat…të gjitha llojet e këpucëve që do shihni në fotot në vijim na mahnitën dhe realisht ia vlen t’i veshim gjatë kësaj vere pasi janë trendi i fundit.

Çorapet deri tek pjesa e gjurit janë absolutisht të adhurueshme dhe mund t’i kombinoni me këpucët që dëshironi ose mund të frymëzoheni nga modelet e gatshme që shihni.

Ndërkohë vlen të theksohet fakti se këpucët me platformë janë risia e kësaj vere dhe ky është një lajm i këndshëm për të gjitha femrat të cilat dëshirojnë që të duken më të gjata…