RRËFEN DISA DETAJE/ Leji Kraja krahason amerikanët me shqiptarët: Kujdesen më shumë për femrat – AlpeGossip
RRËFEN DISA DETAJE/ Leji Kraja krahason amerikanët me shqiptarët: Kujdesen më shumë për femrat

RRËFEN DISA DETAJE/ Leji Kraja krahason amerikanët me shqiptarët: Kujdesen më shumë për femrat

Moderatorja bukuroshe dhe shumë e komentuar, Lei Kraja ishte e ftuar në emisionin “Soiree”, në Top channel ku ka folur rreth jetës së saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Përpos karrierës, Lei ka rrëfyer edhe disa detaje për meshkujt amerikanë dhe shqiptarë, për mënyrën sesi i bëjnë vajzat për vete.

Duke krahasuar amerikanët me shqiptarët, Lei u shpreh se këta të fundit kujdesen më shumë për femrat.

“Shqiptarët kujdesen më shumë për femrat. Edhe nga ana ekonomike i dinë detajet, ndërsa amerikanët janë më të drejtpërdrejtë”, u shpreh Lei.