E LIDHUR ME KËNGËTARIN TURK? Ja si reagon Morena Taraku (FOTOT) – AlpeGossip
E LIDHUR ME KËNGËTARIN TURK? Ja si reagon Morena Taraku (FOTOT)

E LIDHUR ME KËNGËTARIN TURK? Ja si reagon Morena Taraku (FOTOT)

Morena Taraku ka qenë në vëmendje të mediave turke ditët e fundit pas lajmeve se ajo është në një lidhje dashurie me këngëtarin turk Berdan Mardini.

Taraku, së fundmi u shfaq në Nisantasi ku dhe është pyetur nga gazetarët turq për lajmet.

Morena preferoi të heshte për lajmin e lidhjes me Berdan Mardinin dhe u zhduk duke hipur në motorrin e saj që kap vlerën e 200 mijë lirave turke (17,700 euro).

Mediat turke gjithashtu sipas burimeve raportojnë se Mardin kishte diskutuar lidhjen e tij me Morenën me rrethin shoqëror.

“Ndjenjën e dashurisë e kam përjetuar vërtet tek Morena. Jam shumë e lumtur kur jam me të, kam gjetur sërish jetën me të”, pretendohet se kishte thënë ai.