Partnerja e Amos Zaharias na RRËFEN SEKRETET e marrëdhënies së tyre: Më acaron kur merr flakë dhe… (VIDEO) ! – AlpeGossip
Partnerja e Amos Zaharias na RRËFEN SEKRETET e marrëdhënies së tyre: Më acaron kur merr flakë dhe… (VIDEO) !

Partnerja e Amos Zaharias na RRËFEN SEKRETET e marrëdhënies së tyre: Më acaron kur merr flakë dhe… (VIDEO) !

Amos Zaharia dhe partnerja e tij Gigiola Havereku kanë qenë të ftuar në emisionin Thumb në Abc Neës. Veç intervistës, çiftit i është bërë edhe një yetësor se sa mirë e njihnin njëri tjetrin.

Ajo ç’ka duket qartë është jo vetëm fakti që e njohin mirë por edhe kanë qenë shumë të sinqertë. Gigiola është pyetur se cila është ajo gjë që e acaron më shumë tek Amosi.

“Impulsiviteti, më acaron kur merr flakë shpejt”.- është shprehur ajo.