Plas sherri prap MES ÇUNASH, ish-anëtari i Babastars quan “k*rvë” Getoarin – AlpeGossip
Plas sherri prap MES ÇUNASH, ish-anëtari i Babastars quan “k*rvë” Getoarin

Plas sherri prap MES ÇUNASH, ish-anëtari i Babastars quan “k*rvë” Getoarin

Përplasja që ndodhi mes reperëve Blunt dhe Real 1 dhe anëtarëve të RedBox, ku bëjnë pjesë Ledri Vula, Gjiko dhe menaxheri Faton Shohi, ka marrë përmasa të tjera.

Në fillim ishin Blunt që publikoi videon ky fyente Ledrin dhe Gjikon. Ai shpërtheu në të shara ndaj Ledri Vulës dhe shpjegoi se diss-et në këngën e tij të fundit kanë qenë pikërisht për të, pasi ka treguar mungesë respekti ndaj tyre, pas publikimit të këngës “Nëse m don ti”.

Por ish-anëtari i Babastars, Albert Krasniqi akuzon ish-bashkëpunëtorin e tij Getoar Selimin për gjithë këtë sherr. Ai thotë se e gjitha është një lojë e tij dhe se ai së shpejti do të vijë me një bashkëpunim me Blunt, për të cilin është përfolur se do të publikohet para verës.

“Loja e Getuar k*rvës. hajde Blond akuzoje pak Ledrin edhe Gjikon e tani kur t’mer vëmendje e lshojna kangen bashk…dmth ktu te na si t’shkon perpara me talent del ni m.t me do m..a e munohen me jau prish karieren djemve.”, ka shkruar ai.