Një sezon plotë me lule/ Veshjet më IN në Pranverë-Verë – AlpeGossip
Një sezon plotë me lule/ Veshjet më IN në Pranverë-Verë

Një sezon plotë me lule/ Veshjet më IN në Pranverë-Verë

Pranvera është stina e luleve dhe nuk përjashtohet as gardëroba. Veshjet me lule janë femërore, dhe kombinohen mjaft mirë, janë elegante dhe shumë origjinale.

 Veshjet floreale janë propozuar nga mjaft stilistë në koleksionet e tyre të pranverë-verë 2018, dhe në foto galeri keni mjaft modele nga ku mund të frymëzoheni.