ANXHELA PERISTERI JOSHËSE NË KLIPIN E RI/ Zbulon të pasmet gjatë kërcimit sensual – AlpeGossip
ANXHELA PERISTERI JOSHËSE NË KLIPIN E  RI/ Zbulon të pasmet gjatë kërcimit sensual

ANXHELA PERISTERI JOSHËSE NË KLIPIN E RI/ Zbulon të pasmet gjatë kërcimit sensual

Anxhela Peristeri ka guxuar me klipin e ri për të na treguar më shumë se çdo herë tjetër.

Këngëtarja ka publikuar sot këngën “Maraz”, tepër ritmike dhe verore.

Ajo shfaqet shumë sensuale e veshur me një fustan jeshil të errët ndërsa kërcen me një balerin.

Gjatë një momenti këngëtarja bën një piruetë dhe fustani i ngrihet duke na i treguar të gjitha.

Anxhela duket tepër në formë dhe me siguri ka rënë disa kilogramë për klipin e ri.