Këngëtari shqiptar OFENDON Encën: Ngjan si “pula” e Eurovizion, është shumë e… – AlpeGossip
Këngëtari shqiptar OFENDON Encën: Ngjan si “pula” e Eurovizion, është shumë e…

Këngëtari shqiptar OFENDON Encën: Ngjan si “pula” e Eurovizion, është shumë e…

Enca është një nga artistet e njohura shqiptare e cila daljen e saj të parë e ka pasur në disa kompeticione ku një ndër tyre ishte the spektakli ‘The Voice Albania’. Mirëpo pavarësisht se nuk arriti të kalojë fazën e parë, Enca sot është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku.

Por këngët dhe muzika e saj nuk pëlqehet nga të gjithë kolegët. Njëri prej tyre është edhe këngëtari Lorenc Hasrama, i cili gjithashtu është bërë i njohur në ‘The Voice’, por ndryshe nga këngëtarja ai arriti të kalonte disa faza në këtë kompeticion.

I ftuar ditën e sotme në emisionin ‘Wake up’ ndërsa ishte duke folur me moderatorët për ‘The Voice’ ra fjala dhe tek fituesja e Eurovizion Netta Barzilai, të cilën Lorenci e krahasoi me Encën.

“Jo në Shqipëri nuk është se nuk ka dal njëra si puna e asaj, se është një që e kemi. E kam për Encën” , tregoi Lorenci duke qeshur.

Ndërsa nga ana tjetër dëgjohet Isli duke i thënë:’ Asaj i marrsh të keqe ti’ dhe Lorenci ja kthen batutën: “Jo nuk ja marr se ka shumë të këqija ajo”.

Lorenc Hasrama në " Wake Up"

Çfarë ka dashur të thotë Lorenc Hasrama për "fenomenin" Enca?🤔🤔

Gepostet von Wake Up në Top Channel am Mittwoch, 30. Mai 2018