NUK I REZISTOI DOT/ Kanye i prek të pasmet Kim-it edhe në publik (FOTO+18) – AlpeGossip
NUK I REZISTOI DOT/ Kanye i prek të pasmet Kim-it edhe në publik (FOTO+18)

NUK I REZISTOI DOT/ Kanye i prek të pasmet Kim-it edhe në publik (FOTO+18)

Ai kurrë nuk trembet për të treguar dashurinë për gruan e tij, më të cilën është martuar katër vite më parë.

Dhe të shtunën, Kanye West tregoj anën e tij si kalorës duke hequr Kim Kardashian nga vetura Mercedes G-Wagon, kur arritën në një dasëm në Miami.

Reperi 41 vjeçar mbante dorën tek të pasmet e bashkëshortes, kur ata u nisën drejt vendit të ngjarjes.