“ME SPEC…”/ Dembacaj e pyet kur do pinë kokainë, ish zëdhënësja e PD i jep përgjigjen epike (VIDEO) – AlpeGossip
“ME SPEC…”/ Dembacaj e pyet kur do pinë kokainë, ish zëdhënësja e PD i jep përgjigjen epike (VIDEO)

“ME SPEC…”/ Dembacaj e pyet kur do pinë kokainë, ish zëdhënësja e PD i jep përgjigjen epike (VIDEO)

Ori Nebiaj është një nga vajzat më të drejtpërdrejta të ekranit, e cila njihet për çiltërsinë dhe pozitivitetin që transmeton tek audienca. Para disa vitesh, ajo ishte pjesë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike ku realizoi një fushatë në gjithë Shqipërinë.

Në intervistën për “Mos i fol shoferit” nga Rudina Dembacaj, Ori tregoi se iu dedikua aq shumë, sa punoi për 3 muaj nga 24 orë.

E gjithë kjo bisedë shkaktoi nota humori ku Rudina e pyeti nëse kishte konsumuar kokainë gjatë kësaj peri udhe.

Përgjigja negative bëri që moderatorja ta pyesë se kur do e provojnë së bashku, të cilës Ori iu përgjigj:

“Kam dëgjuar se nuk është e mirë. Unë besoj se ka disa njerëz që nuk kanë nevojë për drogëra. Ka disa njerëz që lindin me energji më shumë se normalja. Ne të dyja hymë te kjo kategori. Me spec djegës, mund të bëjmë mrekullira.”